اجرای نرم افزار های ویندوز روی اندروید ممکن خواهد شد

اگر در گذشته به دنبال راهی بوده‌اید که نرم افزارهای ویندوز را روی اسمارت فون اندرویدی خود اجرا کنید، ممکن است به زودی قادر به انجام این کار باشید.

CodeWeavers هم اکنون در حال کار بر روی برنامه ای است که به کاربران اجازه می‌دهد نرم افزارهای ویندوز را روی تبلت‌های خود اجرا کنند. متاسفانه باید گفت که شما قادر نخواهید بود که نرم افزارهای مورد نیاز خود را بر روی دستگاه‌هایی که از پردازنده‌های X86 بهره می‌برند، اجرا کنید. تبلت‌هایی نظیر Nokia N1 از این دسته محصولات هستند.
هنوز تاریخ دقیق عرضه این نرم افزار توسط کمپانی تهیه کننده‌اش اعلام نشده است. اگرچه CodeWeavers در نظر دارد تا نسخه پیش نمایش این اپلیکیشن را در آینده‌ای نزدیک برای همگان عرضه کند؛ اکثر کاربران اندروید امیدوارند که این نرم افزار را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند.
گفتنی است که این نرم افزار تنها قادر به اجرای برنامه‌های Win32 یا همان ویندوز کلاسیک است. البته باید پذیرفت که اجرای نرم افزارهای ویندوزی روی اندروید بسیار جالب خواهد بود و هر کسی دوست دارد تا آن‌را ببیند. با توجه به این موضوع، اکثر تبلت‌های اندرویدی بازار می‌توانند این برنامه‌های سبک را اجرا کنند.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *